Kuriame

Gamybos procesuose taikome moderniausias, gamtos išteklius taupančias, neteršiančias ir nuolat tobulinamas gamybos technologijas. Visa tai leidžia užtikrinti, kad gaminamos produkcijos kokybė būtų nepriekaištinga ir atitiks aukščiausius standartų reikalavimus.

Biodyzelinas

Biodyzelinas (riebiųjų rūgščių metilo esteris) gali būti gaminamas iš įvairių augalinių ir gyvūninės kilmės riebalų. Tačiau geriausiomis savybėmis pasižymi biodyzelinas pagamintas iš rapsų aliejaus: jis tinkamiausias naudojimui atšiauresnio klimato šalyse, kur dažnesni aplinkos temperatūros svyravimai.

MESTILLA biodyzeliną gamina išskirtinai tik iš rapsų aliejaus, o jo kokybė atitinka Europos ir Lietuvos (LST EN 14214) standarto bei daug griežtesnius pirkėjų reikalavimus.

Biodyzelinas yra didžiausia ir svarbiausia MESTILLA gaminama produkcija. Ją kompanija tiek eksportuoja, tiek realizuoja Lietuvos rinkoje. MESTILLA gaminamas biodyzelinas yra maišomas su tradiciniais degalais naftos perdirbimo gamyklose arba specialiuose terminaluose.

Absoliuti dauguma transporto priemonių yra pritaikytos naudoti biodegalų ir naftos degalų mišinius. Visas šiandien Lietuvoje degalinėse parduodamas dyzelinas turi 7% biodegalų (RRME) dalį. Taigi Lietuvos vairuotojai su MESTILLA produkcija susiduria praktiškai kasdien.