Saugome

MESTILLA vykdo atliekų nepaliekančią gamybą bei nuolat investuoja į pažangiausius gamybos proceso technologinius sprendimus, šitaip užtikrindama saugią ir tvarią kaimynystę miesto bendruomenėms.

Aplinka

Švari ir tvari aplinka yra kertinė MESTILLA verslo dalis ir tikslas. Visa MESTILLA produkcija prisideda prie strateginių Lietuvos ir ES tikslų naudoti daugiau atsinaujinančių energijos šaltinių bei mažinti transporto bei kitų sektorių taršą.

Vis dėlto įtaka aplinkai ir tvarumas yra itin platus terminas, kuriam įtakos turi ne tik žaliavos ar galutiniai produktai, bet ir gamybos procesai. Todėl MESTILLA siekia maksimalaus energetinio efektyvumo ir minimalaus pėdsako aplinkai ir produkcijos gamybos bei logistikos metu. Visas aliejaus spaudimo metu susidarantis oras yra valomas ciklonuose, neutralizuojamas ir ozonuojamas, o visa MESTILLA gamyba ir produkcijos saugojimas vyksta uždaro tipo įrenginiuose, šitaip minimizuojant įmonės procesų įtaką aplinkai ir kaimynystei.

MESTILLA yra sertifikuota pagal ISCC – International Sustainability & Carbon Certification – standartus, kurie patvirtina, kad mūsų įmonė atitinka tvarumo kriterijus, numatytus pagal Europos Sąjungos direktyvą 2009/28/EB.

Vadovaudamasi ISCC standartais, MESTILLA skaičiuoja ir vertina CO2 išmetimus ir sutaupymus visoje veiklos grandinėje: auginant ir transportuojant žaliavas, jas perdirbant, transportuojant produkciją ir kt. Kadangi naudojame vietines atsinaujinančias žaliavas tvaraus ir iškastinį kurą pakeičiančio ir vietinėje rinkoje naudojamo produkto gamybai, MESTILLA veikla atitinka geriausius žiedinės ekonomikos principus, o didinti veiklos efektyvumą ir toliau mažinti kiekvieno mūsų proceso poveikį aplinkai siekiame nuolat.

Su MESTILLA 2020 m. ISCC sertifikatu galite susipažinti čia.