Saugome

MESTILLA vykdo atliekų nepaliekančią gamybą bei nuolat investuoja į pažangiausius gamybos proceso technologinius sprendimus, šitaip užtikrindama saugią ir tvarią kaimynystę miesto bendruomenėms.

Kaimynystė

MESTILLA gamybinė veikla vykdoma šalia Klaipėdos miesto savivaldybės teritorijos ribos. Galimybė veikti klaipėdiečių lengvai viešuoju ar asmeniniu transportu pasiekiamoje Klaipėdos LEZ teritorijoje yra patogi mūsų esamiems ir būsimiems darbuotojams bei partneriams, tačiau kartu neša didelę atsakomybę, ypač prieš artimiausių gyvenamųjų rajonų bendruomenes.

Dėl šios priežasties MESTILLA nuolat ieško ir investuoja į pažangiausias gamybos proceso įtakos aplinkai mažinimo ir neutralizavimo technologijas.

Dėl MESTILLA įdiegtų technologinių sprendimų kompanija jau dabar mažiausiai 5 kartus pranoksta dar tik 2024 m. įsigaliosiančias kvapų normas.

Nepaisant to, neplanuojame sustoti ir nuolat ieškome papildomų būdų likutiniam kvapui neutralizuoti ir pašalinti. Esame atviri argumentuotam dialogui ir kviečiame Klaipėdos bendruomenes, mokslo įstaigas ir tyrėjus naujausių ir tinkamiausių sprendimų ieškoti kartu.