Разработано с JooMix.

UAB „Mestilla“ savo veiklą pradėjo 2005 metais. 2007 metais bendrovė  įgyvendino investicinį projektą – Klaipėdos laisvojoje ekonominėje zonoje pastatė vieną moderniausių Europoje aliejinių augalų perdirbimo ir biodyzelino gamyklą. Kasmet šioje gamykloje pagaminama virš 100 tūkst. tonų ekologiškų degalų – griežtus tvarumo kriterijus atitinkančio biodyzelino, virš 120 tūkst. tonų vertingų baltyminių pašarų priedų – rapsų išspaudų, kurios realizuojamos Lietuvoje bei eksportuojamos į Vakarų ir Rytų Europos šalis.

Gamindama biodegalus, kompanija ženkliai prisideda prie Lietuvos Respublikos ir Europos Sąjungos strateginių energetikos, aplinkosauginių, atsinaujinančių energijos išteklių naudojimo politikos tikslų įgyvendinimo, mažina priklausomybę nuo importuojamų ir iškastinių energijos išteklių. Bendrovės kuriama pridėtinė vertė perdirbant žemės ūkio žaliavas ir eksporto pajamos papildo nacionalinį biudžetą, didina teigiamą Lietuvos importo-eksporto balansą, reikšmingai prisideda prie ekonomikos augimo, darbo vietų kūrimo bei skatina Lietuvos ūkininkus plėsti rapsų pasėlių plotus.

Biodyzelino gamybai reikalingos pagrindinės žaliavos – rapsai – tiekiami iš ilgamečių grupės partnerių – Lietuvos ūkininkų ir bendrovių bei prekybinių kompanijų. Rapsai - tai ekonomiškai patraukli alternatyva Šiaurės Europos ir Lietuvos žemdirbiams, kuri didina jų pajamas bei suteikia galimybę auginti ne tik grūdus, bet ir aliejinguosius augalus.

UAB „Mestilla“ yra Biodegalų asociacijos narė bei aktyviai dalyvauja kuriant Nacionalinės energetikos politiką ir įgyvendinimą.

Kontrolinį įmonės akcijų paketą valdo AB „Linas Agro Group“ akcininkai. Tarptautinio agroverslo ir maisto pramonės holdingo „Linas Agro“ pagrindinės veiklos sritys yra tarptautinė prekyba žemės ūkio produkcija, agrotiekimas, žemės ūkio veikla, trąšų gamyba, paukštininkystė ir logistikos paslaugos.