Mąstome

Pagrindinė MESTILLA veikla – atsinaujinančių išteklių perdirbimas iš jų pagaminant tvarius biodegalus ir vertingus baltyminius pašarus. Šitaip prisidedame prie Lietuvos ir ES tikslų mažinti taršą ir iškastinio kuro naudojimą bei plėtoti žiedinę ekonomiką.

Gamykla

Viena moderniausių Europoje MESTILLA aliejinių augalų perdirbimo ir biodyzelino gamykla įsikūrusi Klaipėdos LEZ teritorijoje, Kretainio g. 5.

MESTILLA gamykloje sumontuoti pažangiausi aliejaus išgavimo, perdirbimo ir biodyzelino gamybos įrenginiai, užtikrinantys visiškai automatizuotą gamybos procesą, efektyvų energijos panaudojimą ir mažiausią įmanomą poveikį aplinkai.

MESTILLA gamyklos technologiniai procesai yra uždari ir nepaliekantys atliekų, naudojamos modernios, gamtos išteklius taupančios, neteršiančios technologijos, kompanija taiko pažangiausias kvapų neutralizavimo technologijas, o aplinką tausoja ne tik pati MESTILLA produkcija, bet ir efektyvi gamyba, vietinės žaliavos bei kiti procesai.

Didelį dėmesį MESTILLA skiria ne tik produktų kokybei, bet ir saugaus gamybos proceso užtikrinimui. Kompanijos įdiegtos gamybos technologijos nekenksmingos žmogui, o esant poreikiui, visą gamybos procesą paprasta sustabdyti ir vėl paleisti.

2010 m. tyrimų bendrovė “Profiles International” MESTILLA pripažino produktyviausia chemijos pramonės įmone Baltijos šalyse.